Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.01.2020 14:45:17 

INTERNETOVÁ STRÁNKA  ACL-PLASTIKA = VŠE O KOLENI LIDSKÉM NA JEDNOM MÍSTĚ

Doporučení lékaři
        

Založení stránky se datuje k : 22.08.2008 11:38:01

                          DOPORUČENÍ 

V této sekci by se měli postupně objevovat dle krajů ČR - adresy, odkazy a různé informace doporučených lékařů Vás pacientů s koleny.   

 

     

                                                               Kdo by chtěl na těchto stránkách uveřejnit a doporučit svého lékaře,prosím napište tyto podrobnosti -

Jméno lékaře , kraj jeho působení , kde přesně ordinuje (město atd.), krátký popis svých zkušeností s tímto lékařem , kontakt na lékaře prostě vše co by měl vědět pacient který hledá vhodného lékaře ve svém kraji. Předem všem moc děkuji za poskytnutí. Uvidím jestli tato sekce bude mít smysl a zapojí se více lidí .....

Veškeré informace mi prosím posílejte na email -
Lestr.J@seznam.cz 

 

LIBERECKÝ KRAJ 

DOPORUČUJE : Čenek Červený
Ahoj tady posílám informace o doktorovi který mě dělal plastiku a myslím, že je velice kvalitní. Jsem 3 měsíce po plastice koleno mám bez otoků a hybnost je taky dobrá. Po operaci jsem neměl žádné komplikace ani nijak strašné bolesti. Teď už můžu dělat skoro všechno a koleno vůbec nebolí takže doktora Kratochvíla můžu vřele doporučit.
MUDr. Jiří Kratochvíl ( primář ortopedie)
Krajská nemocnice Liberec , ordinuje na pátém patře ambulance ortopedie
Telefonní číslo : +420 485 312 506
Email :
jiri.kratochvil@nemlib.cz
Adresa nemocnice : Husova 10, Liberec 1, Traumatologicko – ortopedické centrum, ambulance ortopedie.
Liberecký kraj
www stránky -
http://www.nemlib.cz/web/index.php?menu=1_33_17


 

MORAVSKOSLEZKÝ KRAJ

DOPORUČUJE :  Aleš Ručka
Ahoj Lestře,sem tam se objevím na Tvých super stránkách o ACL kolena a všem okolo.Rád bych teda přispěl do nově otevřeného seznamu doktorů tím svým operatérem ,kterého můžu jen doporučit.Takže:
MUDr.Jaroslav Husták,Petřvald u Karviné,soukromá klinika OrtArt  ,Moravskoslezský kraj.
Kontakt na www.ort-art.cz
Co k tomuto doktorovi říct-je to profík každým coulem,těch operací (ACL kolena)dělá strašně moc a jeho pacienty jsou i špičkoví sportovci(fotbalisti,hokejisti,házenkáři atd.)Někde jsem čet názor,že je náfuka atd.-možná na někoho tak může působit,ale mou operaci zvládl skvěle,kdykoli jsem se pak na něco zeptal,tak jednoznačně a bez problému odpověděl,vysvětlil,prostě profík.Měl jsem na něj i mobilní telefon,takže když jsem měl o něčem pochyby,nebyl problém zavolat a zeptat se.Stejně tak celkový přístup v OrtArtu byl super-vůbec jsem si nepřipadal jak v nemocnici.Skvělý anesteziolog,šetrné a dlouhodobé znecitlivění té nohy zajistilo,že spolu s ledováním to skoro nebolelo.Po operaci druhý den doma,pravidelné kontroly,nabídka rehabilitace.V případě zájmu podrobnosti sdělím na e-mailu
ales.rucka@post.cz 

 

DOPORUČUJE : Katka Plačková

Ahojky Jirko, chtěla bych do sekce "doporučení lékaři" přidat kontakt na svého ortopeda.
Je to pan doktor

MUDr. René Boglevský z Ostravy

opravdu špička, stará se o fotbalisty Baníku. Chodím k němu do jeho privátní ordinace - http://www.asktore.cz/. Ale pracuje i v nemocnici na Fifejdách. Společně s doktorem Pavlískou začali v ČR jako první provádět plastiku ACL metodou double bundle (v USA ji preferují už několik let).
Pan doktor Boglevský je myslím v Ostravě opravdu špičkou, je milý, usměvavý, pečlivý, vše ochotně vysvětlí a ukáže, když se člověk zeptá, takže opravdu mohu jen a jen doporučit. Já jsem 15 dní po plastice, zatím vše bez problémů, neměla jsem žádné otoky, výpotky, modřiny nebo jiné komplikace

 

DOPORUČUJE : Ladislav Němec

MUDr. Pavel Přikryl  - Přerov

Nemocnice Přerov,Dvořákova 75

Tel:581 271 689

Doktor,kterého můžu doporučit.Okamžitě poznal,že mám přetržený křížový váz.Následně mi provedl i plastiku.Nyní 4 měsíce po operaci začínám běhat a vše téměř bez bolesti.I když to mám do Přerova 130km a v čekárně je to vždy min.na 2hodiny tak se vyplatí za takto kvalitním doktorem vypravit.Je jedno jestli hrajete fotbal,házenou nebo jen něco děláte rekreačně velice profesionální přístup celého oddělení.
L.Němec

 

DOPORUČUJE : Katka Pomykalová

MUDr. René Boglevský  , MuDr. Tomáš Pavliska , MuDr Aleš Sládek

Ahoj Jirko,

předně Ti chci poděkovat za Tvůj web, který je vážně jedinečný, hlavně pro dostatek informací o problémech týkajících se kolen, ale také pro vlastní poznatky a doporučení. Takové věci nelze najít i na těch nejodbornějších webech (kterých v ČR stejně moc není). Líbí se mi, že dáváš šanci vyjádřit se i jiným "invalidům". :-) Zkrátka ráda bych se na Tvé stránky taky vyjádřila, zkušeností s operací kolene mám opravdu hodně. Teď jsem čerstvě po plastice vazu, takže průběžně fotím a zapisuji.

Hlavně bych ale chtěla doporučit skvělé lékaře, kteří mě provázejí mou svízelnou cestou plnou operací. :)

Předně chci doporučit následujícího lékaře: MUDr. René Boglevský. Společně s MUDr. Tomášem Pavliskou otevřeli soukromou kliniku ASK TORE, s. r. o. v Ostravě-Přívoze (web:
www.asktore.cz). Jedná se o jednodenní chirurgii, tzn. v den operace nebo následující jdete domů. MUDr. Boglevský operuje i v Městské nemocnici v Ostravě-Fifejdy, kde však nemá to nejlepší vybavení a podmínky. Po vlastní zkušenosti, kdy jsem ležela 2x na Fifejdách jsem se rozhodla zainvestovat do svého zdraví, a tak jsem na doporučení kamarádky kontaktovala MUDr. Boglevského, který mi ihned navrhl schůzku, kde jsme domluvili termín operace (14 dní od schůzky). Na Fifejdách mě mohli vzít na operaci až po 3 měsících!!! Komunikace s ním je skvělá, je velmi vstřícný, ochotný, příjemný, vše rozumně vysvětlí a s jeho výkonem jsem spokojena. Jizvy mám minimální, žádné komplikace a co se týče personálu na soukromé klinice, nemohu si ho vynachválit. Koleno se mi hojí až podezřele rychle, dokonce mám podezření, že je to optimistickou náladou doktora i ostatního personálu. Vřele doporučuji tuto kliniku.

Také bych chtěla doporučit Dr. Aleše Sládka, který vedl mé předešlé 2 operace, kdy šlo o menisky a odstranění utrženého vazu. Dr. Sládek ordinuje rovněž na Fifejdách, ale má ordinaci i ve Frýdku-Místku. Je to velmi příjemný a milý člověk.

S pozdravem
Kateřina Pomykalová

 
KRAJ VYSOČINA

DOPORUČUJE : Marcela Kučerová
Ahoj. Posílám doporučení na lékaře. Byla jsem operovaná v nemocnici Jihlava ale operoval mě lékař, který dojíždí z jiného města. Bohužel nevím odkud. Ale jmenuje se Dr. Koníř. Zatím po třech týdnech vše ok. Na internetu jsem ho nenašla, takže reference od ostatních nemám. Marcela :-)
 
 

 

 

STŘEDOČESKÝ  KRAJ

DOPORUČUJE :  Jiří Klekner /LESTR/

MUDr. Vít Dvořák - ordinace v pondělí  15 - 19:00 v Berouně a úterý 15 - 19:00 - Praha

Jeho práci a osobnost jsem popsal již v sekci Moje operace. Jedná se o výborného lékaře s mnohaletou zkušenností a je to príma člověk i po lidské stránce! Jen díky němu mám obě kolena ve stavu jakém mám a mohu naplno opět sportovat a dělat vše bez omezení ! Pana Doktora Dvořáka všem vřele doporučuji ! Poznatky jiných  ZDE

                                                                             

 

DOPORUČUJE : Jana Nováková

Zdravím,
Chtěla jsem přispět na kolenářský web doporučením lékaře, a jelikož mne také operoval již doporučený MUDr. Vít Dvořák, tak se jen připojuji s chválou na tohoto lékaře a naprostou spokojenost. Zatím poslouchám na slovo a po 14 dnech od operace už nemusím chodit ani s berlemi a jsem naprosto v pohodě. Takže pana doktora vřele doporučuji a k jinému bych už nikdy nešla.

Operuje také v novém Artroskopickém centru v Nemocnici Beroun, kde si člověk sice připlatí, ale naprosto nelituji, je tam super prostředí, dobré jídlo, příjemné sestřičky a supermoderní vybavení. Taky už bych jinam na podobnou operaci nešla. A protože jsem byla zdaleka, zařídili mi i sanitu a v pohodlné poloze na lehátku jsem se svezla až domů.

 

DOPORUČUJE : Lenka Hornychová

MUDr. Šíra

Zdravim , vřele bych doporučila Mudr.Šíra z Tanvaldu, který operuje na třech místech - Tanvald, Jablonec nad Nisou a Mladá Boleslav v soukromé klinice dr. Pírka. Jelikož je to velká kapacita, čekací doba je individualní na prvni konzultaci, ale i na operacní den. Tento ortoped operuje nejen nesportovce, ale i sportovce. Operační místo si každý pacient může vybrat podle svých představ. V Tanvaldě je to jednodenka , protože tam má svojí soukromou ordinaci a nejrychlejší objednání na operaci( den nastupu je operace a zaroveň ten den se odejde domů), Mladá Boleslav přibližně do měsíce naplánovaná operace , po dvou dnech návrat domů, Jablonec Nad Nisou čekací doba přes půl roku ( operace sportovců). Všechny operační zákroky jsou sledovány postupně od 1 dne až do jednoho roka.

Jsem velmi ráda, že jsem si našla dobrého ortopeda, jelikož dnes zase sportuji a nemám žadné operační následky a bolesti. Moje jizvy jsou v sekci fotogalerie Lenny , podrobnější informace na mailu hornychova2@seznam.cz

 

 

KRAJ PRAHA

 

 

DOPORUČUJE : Zuzka Ševčíková

MuDr. Jiří Váchal  - primář ortopedie  ,  MuDr. Petr Kmošťák

Ahoj, posílám info o svém lékaři.
C.L.P.A.Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o.
Sokolovská 304, Praha 9 Vysočany, 190 61

http://www.clpa.cz/pages/company.html

v prvním patře ortopedie, v suterénu rehabilitace, primář MUDr. Jiří Váchal, Ortopedie, degenerativní onemocnění pohybového aparátu, sportovní ortopedie a traumatologie, operativa.

Operoval mě MUDr. Petr Kmošťák, Ortopedie, degenerativní onemocnění pohybového aparátu, sportovní ortopedie a traumatologie, operativa.

Perfektní přístup doktorů i personálu. Dělali mi ASK i ACL, na sále sranda, na pokoji dobré jídlo a výborná péče. Více na Tvých stránkách v sekci Foto a video pacientů

 

DOPORUČUJE : Petra Rupová

Ahojky Jirko, tak tady posílám kontakt na

Dr. Petr Krejčí  - Ústřední Vojenská nemocnice Střešovice
Přímo k němu do ordinace se dovolá každý jen v pátek do 12:00 hod na číslo: 973 203 303
Nebo je pak možnost kdykoliv objednat,ale říct,že k němu a to na čísle : 973 203 278

 

DOPORUČUJE : Radek

MUDr. Zdeněk Kopečný  - nemocnice Motol
Ortopedická ambulance :  602 208 548

Mobilní telefon : 723 876 480  , email :  zdenek.kopecny@seznam.cz

 

DOPORUČUJE : mila289

MUDr. Jiří Pečený  - nemocnice Motol

Dobrý den,

ráda bych se podělila o své zkušenosti a doporučila ostatním výborného lékaře.
12.9.2011 jsem byla na operaci utrženého menisku,kde při artroskopii zjistili,že mám navíc utržený přední vaz.
5.12.2011 jsem byla na plastice předního vazu.
A to u pana doktora Pečeného.V ordinaci v Uhříněvsi mě vyšetřil a operoval mě v nemocnici v Berouně.
Celkově si vše nemůžu vynachválit.Přístup lékaře(vstřícný,klidný,ochotný odpovídat na dotazy,perfektně mi popsal průběh operací-co mě čeká),nemocnice je soukromá a opravdu super-moderní zařízení,ochotný personál,dobře tam vaří.
Kontakt je  : Mudr.Jiří Pečený , ortopedie,fyzioterapie , Lékařský dům , Nové náměstí , Praha 10-Uhříněves
3.patro , Tel.:604 542 850  , ordinační hodiny :  st 8.30-17.00  ,  pá 8.30-14.30

 

DOPORUČUJE : Dana Céová

MUDr. Pavel Pokorný  - poliklinika Radotín , poliklinika Zbraslav


Dobrý den,
s kolenem jsem měla problémy od roku 2006, kdy jsem měla úraz na lyžích. Mám přetžený vaz a měla jsem poraněný meniskus, čéšku.... Bohužel úraz nebyl pořádně léčen do doby než jsem se dostala k MUDr. Pokornému. Vždy mi doktoři za koleno tahali a říkali, že se to časem napraví. Při jízdě na kole to bylo, jak kudlou bodání ze strany. Nakonec jsem se spíše řízením osudu dostala k Dr. Pokornému, který mi za nohu zatáhl jen jednou, přesně věděl kam šáhnout a ihned mě poslal k sobě na opraci do nemocnice na Malvazinkách. Možná tomu napomohla i nakonec ze známosti získaná NMR, ale i tak věřím, že tento ortoped je ten pravý pro kraj Praha. Pochvalovaly si ho i jiné pacientky. Mám za sebou 1. operaci, bohužel je meniskus pryč a možná mě čeká později plastika vazu. Na Vaše stránky jsem se dostala teď 2 dny po operaci a díky za cenné informace i když ne moc povzbudivé.

Dana Céová

MUDr. Pokorný tel. ambulance 608 771 934, čt 8-12 polyklinika Radotín, pá 8-14 polyklinika Zbraslav

MUDr. Pavel Pokorný
- promoce 1991- 1. LFUK, Chirurgie - atestace I. st. z chir. v r. 1994, ortopedie : od r. 1994 dosud ,atestace I. stupně – 1996 /ortopedie Kladno/, II. st. – 2003 / Ortopedie Mladá Boleslav – zde ve funkci vedoucího lékaře traumatologického odd. v rámci Ortopedicko-traumatologického odd./. Stáže , školení mající souvislost s ort. praxí: Plastická chirurgie – Vinohrady – 1994 – kurs plast. chirurgie ruky, 1996 – kurs Sonografie pohybového aparátu, 1997 – stáž na Plasltické chir. Vinohrady – se zaměřením na chir. ruky,1997 - Stáž – klinika dětské ortopedie Motol, zaměření – dětská ortopedie , Bulovka ortop. klinika ILF – stáž - dětská ortopedie ,1998 – Artroskopický kurz– Bulovka , 2002 – stáž – Neurochirurgie Liberec , 2002 stáž –chirurgie ruky – Ústav plastické chir. ruky Vysoké nad Jizerou. 2003 – předatestační stáž na klinice IPVZ Bulovka 3 měsíce, zakončeno II. atestací- viz výše. , aktivní člen EFAS /European Foot and Ankle Society / od r 2005.


 

PLZEŇSKÝ  KRAJ

DOPORUČUJE :  Tomáš Vacín

MUDr. Vítězslav Vlk - 1. Ortopedická ambulance Rokycany , Voldušská 750 , tel. : 371 762 392

Je to nejlepší doktor, na kterýho jsem zatím narazil. Operoval mi už obě kolena (obojí plastika LCA) a jeho přístup je naprosto jinej než u jinejch doktorů, který spíš tak mlží a řikají zkoušejte co to vydrží a tak dále. On prostě natvrdo řekne, zdá se mi, že to máte utržený, jestli chcete, tak se do toho podíváme a ujistíme se. Zatímco u jinejch doktorů jsem si sám musel říct, jestli by to teda nechtělo artroskopii. Navíc se mi zdá, že je to i dobrej psycholog, kterej dokáže na člověka přenést takovej klid a naprosto Vás ujistí, že to co chce dělat je pro Vás správně. Navíc je vidět, že si je naprosto jistej tim, co dělá a dělá to dobře! Jestli budu (jako že doufam, že už ne) ještě někdy mít nějakej ortopedickej problém, tak ani na vteřinu nezapřemejšlim o nikom jinym! Fakt můžu jenom doporučit.

Díky za uveřejnění. Jinak stránky jsou super!

 

 KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

DOPORUČUJE : Lenka Šípková
 
MUDr. Ivan Počepcov Ph.D. - Fakultní nemocnice Hradec Králové
 
Ahojda, koukala jsem na tvých stránkách, že ti nikdo neposlal informace o nějakém doktorovi z Královehradeckého kraje...Měla bych jednoho doktora, který mne operoval 1.6.2011. Po operaci jsem neměla žádné problémy, udělal vše co byla potřeba(nejen plastika ale i odstranění poškozených menisků) . Pouze po probuzení jsem si nechala dát něco na bolest, a poté až večer, jen taková pojistka pro dobrou noc, a poté už bez prášků na bolest;)...

MUDr. Ivan Počepcov Ph.D.
- Fakultní nemocnice Hradec Králové, Chirurgie
- odborný lékař, atestace z úrazové chirurgie, atestace z chirurgie II. st.
- tel.spojení: 495 833 323
- ordinuje pouze v úterý 8:30–14:30

Přeji pěkný den Lenka Šípková
 
 
 
 
TOPlist